WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA (“Zerówka”) – GR III

• ubrania do przebrania – 2 pary majtek, 2 pary skarpetek, 2 pary spodenek, 2 bluzeczki – w worku tekstylnym, torbie (podpisanym). Ubrania powinny być podpisane na metkach.
  • fartuszek do malowania farbami – (podpisany)
  • woreczki foliowe na zabrudzone/przemoczone ubrania (małe worki na śmieci, małe reklamówki)
  • mokre chusteczki – 1 szt (podpisane) – 1 raz w miesiącu
  • mokry papier toaletowy – 1 szt (podpisany) – 1 raz w miesiącu
  • chusteczki higieniczne – 1 paczka po 100 – 150 szt (podpisane) – 1 raz w miesiącu
  • ręcznik papierowy – 1 szt (podpisany)
  • mały ręczniczek bawełniany (podpisany)
  • pantofle (podpisane) – nie mogą to być to klapki, crocsy lub baletki. Jeśli dziecko będzie miało pantofle wiązane na sznurowadła, powinno umieć je samo zasznurować (w innym wypadku prosimy o buty na rzepy).
  • mała maskotka przytulanka (większa od rączki dziecka – tylko w poniedziałki)
  • mały, napełniony bidon na wodę (podpisany)
  • malutki placaczek (podpisany) do którego dziecko będzie pakować rysunki
  • 1 ryza papieru (podpisana).

Uwaga!

1. Jeśli dziecko będzie odbierać z przedszkola osoba inna niż rodzic, bezwzględnie konieczne jest wypełnienie upoważnienia na daną osobę wraz z numerem dowodu osobistego. Bez upoważnienia dziecko nie może być wydane z przedszkola. (druk dostępny na stronie internetowej przedszkola lub u nauczycielek)
  2. Jeśli dziecko ma alergię pokarmową, konieczne jest zgłoszenie tego faktu w pierwszym dniu pobytu dziecka. Należy wypełnić odpowiedni druk (dostępny na stronie internetowej

przedszkola lub u nauczycielek).

1. Prosimy o wypełnienie karty informacyjnej o dziecku (druk dostępny na stronie internetowej przedszkola lub u nauczycielek).
  2. Prosimy o zapisanie w swoich kontaktach telefonicznych numeru telefonu przedszkola
  3. Ułatwi nam to wzajemną komunikację w ważnych sprawach (objawy chorobowe

u dziecka przebywającego w przedszkolu, nieobecność lub spóźnienie dziecka itp.).

Równocześnie przypominamy, że nie jesteśmy w stanie prowadzić dłuższych rozmów, gdyż

zajmujemy się dziećmi. Nieobecności możecie Państwo zgłaszać również SMS.

1. Prosimy o przyprowadzanie dzieci przed godz. 8.30, gdyż wtedy rozpoczyna się śniadanie.

organizację posiłków.

1. Wyprawka plastyczna zostanie ustalona na pierwszym zebraniu z rodzicami.

Wyprawka przedszkolaka (4,5-latki)– gr.II

• mały ręczniczek materiałowy (podpisany)
  • pantofle (podpisane) – najlepiej na rzepy
  • bidon z wodą( podpisany)
  • mały plecaczek (podpisany)
  • mokre chusteczki – 1 szt./ miesiąc (podpisane)
  • ręcznik papierowy – 1 szt./miesiąc (podpisany)
  • chusteczki higieniczne w pudełku- 1 szt./miesiąc ( podpisane)
  • woreczki foliowe na zmoczone ubrania (np. małe reklamówki)- 10 szt.
  • 2 komplety ubrań do przebrania – 2 pary majtek, 2 pary skarpetek, 2 pary spodenek, 2 bluzeczki – najlepiej w worku tekstylnym (podpisanym)

Wyprawka plastyczna zostanie ustalona na pierwszym zebraniu z rodzicami

Wyprawka przedszkolaka (maluszka) – gr.I

• mała poduszeczka (podpisana)
  • kocyk lub kocyk w poszewce, najlepiej 130 cm x 170 cm (podpisany)
  • ubrania do przebrania – 3 pary majtek, 2 pary skarpetek, 2 pary spodenek, 2 bluzeczki – najlepiej w worku tekstylnym (podpisanym)
  • woreczki foliowe na zmoczone ubrania (np. małe worki na śmieci, małe reklamówki)
  • pampersy – 5 szt. na tydzień – jeśli dziecko śpi jeszcze w pieluszce (podpisane)
  • mokre chusteczki – 1 szt. (podpisane)
  • mokry papier toaletowy – 1 szt. (podpisany)
  • chusteczki higieniczne – 1 paczka po 100 – 150 szt. (podpisane)
  • ręcznik papierowy – 1 szt. (podpisany)
  • mały ręczniczek (podpisany)
  • pantofle (podpisane) – najlepiej na rzepy (aby dziecko mogło samo zapiąć), nie mogą to być klapki, crocsy lub baletki
  • mała maskotka przytulanka (podpisana)
  • mały, napełniony bidon na wodę (podpisany)
  • dla chętnych – malutki plecaczek (podpisany), w który dziecko może spakować np. rysunki z danego dnia

Wszystkie rzeczy muszą być podpisane w widocznym miejscu. Dzieci często nie pamiętają wyglądu swoich rzeczy, bywa też, że kilkoro dzieci ma rzeczy takie same. Ze względów higienicznych, podpisy są konieczne.

Uwaga!

1. Jeśli dziecko będzie odbierać z przedszkola osoba inna niż rodzic, bezwzględnie konieczne jest wypełnienie upoważnienia dla danej osoby wraz z numerem dowodu osobistego. Bez upoważnienia dziecko nie może być wydane z przedszkola (druk dostępny jest na stronie internetowej przedszkola lub u nauczycielek)
  2. Jeśli dziecko ma alergię pokarmową, konieczne jest zgłoszenie tego faktu w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu. Należy wypełnić odpowiedni druk informacyjny (dostępny na stronie internetowej przedszkola lub u nauczycielek).
  3. Prosimy o wypełnienie karty informacyjnej o dziecku (druk dostępny jest na stronie internetowej przedszkola lub u nauczycielek).
  4. Prosimy o zapisanie w swoich kontaktach telefonicznych numeru telefonu do przedszkola 508972732. Ułatwi nam to wzajemną komunikację w ważnych sprawach (np. w przypadku wystąpienia objawów chorobowych u dziecka przebywającego w przedszkolu, nieobecności lub spóźnienia dziecka itp.). Równocześnie przypominamy, że nauczycielki przedszkola nie prowadzą dłuższych rozmów z rodzicami przez telefon, wykonują bowiem swoje obowiązki pracując z Państwa dziećmi.
  5. Prosimy o przyprowadzanie dzieci zawsze przed godz. 8.30, gdyż wtedy rozpoczyna się śniadanie. Jeśli dziecko spóźni się, należy to zgłosić telefonicznie przed godz. 8.30 ze względu na organizację posiłków.

Wyprawka plastyczna zostanie ustalona na pierwszym zebraniu z rodzicami.