GRONO PEDAGOGICZNE ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO NR 16

Lp.

NAUCZYCIEL

specjalność

WYCHOWAWCA/FUNKCJA

Barbara Bac

matematyka

drugi wychowawca – 7a

x.Andrzej Bartkowski

religia

drugi wychowawca – 3a

Anna Bełz

świetlica

drugi wychowawca – 2b

Beata Bieda

edukacja przedszkolna

gr. II – wych. (przedszkole)

Monika Biedka

świetlica

Jadwiga Biernat

pedagog specjalny

nauczyciel wspomagający

drugi wychowawca – 4b

Paulina Budek

edukacja przedszkolna

absencja

Krzysztof Bulanda

informatyka, technika

4a – wych.

Anna Chałupa

język angielski, język francuski

7c – wych.

Iwona Chmielowska

muzyka, świetlica

drugi wychowawca – 5b

Aleksandra Chudzik

świetlica

drugi wychowawca – 1b

Magdalena Dajtrowska

język niemiecki

drugi wychowawca – 8b

Elżbieta Dąbrowska

biologia, przyroda, wdż

7b – wych.

Krzysztof Fil

religia

Małgorzata Filo

język polski, historia

drugi wychowawca – 7c

x.Artur Gielata

religia

drugi wychowawca – 5a

Joanna Glita

świetlica

drugi wychowawca – 3d

Karol Górka

biblioteka

drugi wychowawca – 6a

Monika Górkiewicz

język polski

drugi wychowawca – 4c

Daniel Górski

religia

drugi wychowawca – 1a

Malwina Haraf-Ignaczak

edukacja wczesnoszkolna

1c – wych.

Aneta Hetnał

jezyk polski

7a – wych.

Monika Inglot

jezyk angielski

drugi wychowawca – 1c

Ewa Kalisz

świetlica

Karolina Kalita

świetlica

drugi wychowawca – 2a

Maciej Kolendowski

wychowanie fizyczne

drugi wychowawca – 4a

Olga Kołodziejczyk

edukacja wczesnoszkolna

absencja

Karolina Kowal

edukacja przedszkolna, język angielski

gr. II – wych. (przedszkole)

Teresa Kutek

język angielski, język niemiecki

Magdalena Kutyła

pedagog

drugi wychowawca – 6c

Agnieszka Lasoń-Leonardi

edukacja wczesnoszkolna, język włoski, biologia

3a – wych.

Agnieszka Leśniak

biblioteka

absencja

Patrycja Malanowicz

świetlica, pedagog specjalny

Małgorzata Mazur

pedagog, terapia pedagogiczna

absencja

Joanna Mruczek

edukacja wczesnoszkolna

2c – wych.

Małgorzata Nowalska

edukacja wczesnoszkolna

1d – wych.

Arkadiusz Owczarczyk

świetlica, wych. fiz., gimnastyka korekcyjna

drugi wychowawca – 3c

Małgorzata Pacholarz

edukacja wczesnoszkolna

2a – wych.

Hanna Piechota

edukacja wczesnoszkolna

2b – wych.

Małgorzata Pieczonka

edukacja wczesnoszkolna

3b – wych.

Monika Pieńkowska

świetlica

Joanna Pietrzak

edukacja przedszkolna

„0” – gr. III – wych. (przedszkole)

Joanna Piturecka

plastyka, świetlica

drugi wychowawca – 8a

Małgorzata Polesa

matematyka, informatyka

zastępca dyrektora szkoły

8a – wych.

Ewa Popadiak

edukacja przedszkolna

gr. I – wych. (przedszkole)

Wiesława Pytel

język polski

zastępca dyrektora szkoły

Inez Rapacz

język angielski

Renata Rausińska

historia, wos

dyrektor szkoły

Jolanta Regulska

edukacja wczesnoszkolna

1b – wych.

Roksana Róg-Sińczak

logopeda

Agata Rzegotka

język angielski

4c – wych.

Karolina Siwiec

psycholog

Urszula Skrzypczak

edukacja wczesnoszkolna

3c – wych.

Urszula Stachurska – Czaja

biblioteka, język polski

drugi wychowawca – 6b

Maria Stalec

edukacja przedszkolna

gr. I – wych. (przedszkole)

Jolanta Stalmach

matematyka

6b – wych.

Małgorzata Stawarczyk

wychowanie fizyczne

drugi wychowawca – 7b

Lidia Szatko

edukacja wczesnoszkolna

drugi wychowawca – 1d

Zofia Szczur

matematyka, informatyka

5b – wych.

Beata Śliwa – Węglarz

pedagog, doradca zawodowy

drugi wychowawca – 2c

Barbara Śmiech

język angielski

4b – wych.

Mariusz Tomczyk

fizyka, matematyka

6c – wych.

Wioleta Tonder-Woźniak

edukacja przedszkolna

„0”- gr. III – wych. (przedszkole)

Magdalena Więcek

biologia, chemia, geografia

6a – wych.

Magdalena Wilk

edukacja wczesnoszkolna

3d – wych.

Ewelina Wnęk-Cepuch

edukacja wczesnoszkolna

1a – wych.

Elżbieta Wolnik

pedagog specjalny

nauczyciel wspomagający

Beata Wolska

pedagog specjalny

nauczyciel wspomagający

drugi wychowawca – 3b

Elżbieta Wójtowicz

historia, wos, wdż

8b – wych.

Agnieszka Zakrzewska

wychowanie fizyczne

5a – wych.

ZSP 16
Skip to content