LAPTOP DLA CZWARTOKLASISTY

W związku z uruchomieniem rządowego programu wsparcia rozwoju kompetencji cyfrowych ucznia klasy IV, informujemy, że ZSP 16 będzie wydawać Państwu laptopy dla dzieci zapisanych do klas 4 Szkoły Podstawowej nr 109, zgodnie z PROCEDURĄ załączoną do niniejszego komunikatu. Proszę o zapoznanie się z ww. PROCEDURĄ i zgłaszanie się po odbiór laptopów w terminach zamieszczonych poniżej, z wydrukowanymi i uzupełnionymi dokumentami: UMOWĄ oraz PROTOKOŁEM – stanowią one kolejne załączniki do niniejszego komunikatu.

Terminy wydawania laptopów:

Klasa 4a i 4b – wtorek, 3.10.2023r., godz. 14.00 do 17.00

Klasa 4c i 4d – środa, 4.10.2023r., godz. 14.00 do 17.00

 

Załączniki:

PROCEDURA PRZEKAZANIA SPRZĘTU

Załącznik nr 1 – UMOWA PRZEKAZANIA

Załącznik nr 2 – UMOWA UŻYCZENIA

Załącznik nr 3 – PROTOKÓŁ PRZEKAZANIA

SPECYFIKACJA TECHNICZNA SPRZĘTU

KONFIGURACJA I DANE TECHNICZNE

Komentarze są wyłączone
ZSP 16
Skip to content