Spotkanie dla rodziców i uczniów przyszłych klas pierwszych

Szanowni Państwo

Zgodnie z Kalendarzem roku szkolnego i wstępną informacją, przekazaną Państwu w komunikacie zamieszczonym po zakończeniu rekrutacji, planowane spotkanie odbędzie się w dniu 21.06.2022r. o godz. 17.00.

Wszystkich Państwa rodziców zapraszamy wraz z dziećmi. Należy wejść do budynku szkoły wejściem przez przyziemie, usytuowanym od strony ul. Siewnej.

Spotkanie odbędzie się w małej sali gimnastycznej, która mieści się na paterze – po wejściu do szkoły, tam Państwo zostaniecie skierowani. Panie wychowawczynie zabiorą swoich uczniów na krótkie zajęcia integracyjne, a Państwo rodzice pozostaną na spotkaniu z dyrektorem, wicedyrektorami oraz specjalistami pedagogicznymi.

W tym dniu ogłoszony zostanie podział uczniów na klasy i przydział wychowawców.

ZAPRASZAMY

Komentarze są wyłączone
ZSP 16
Skip to content