ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/24

    Wydarzenie będzie miało charakter uroczysty, wymagane są więc stroje galowe, nie obowiązuje obuwie zamienne. Cała uroczystość odbędzie się 21.06.2024r. i zakończy się rozdaniem uczniom świadectw przez wychowawców.

Uroczystość przebiegać będzie zgodnie z następującym porządkiem:

8.00 – UROCZYSTA MSZA ŚW. dla uczniów i rodziców w Kościele Parafialnym pw. Pana Jezusa Dobrego Pasterza, ul. Dobrego Pasterza 4. Uczestnictwo uczniów i rodziców indywidualne, bez opieki nauczycieli. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH.

HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI W SZKOLE DLA WSZYSTKICH UCZNIÓW SP109

KLASY 1-3

  • 9.15 – uroczysta akademia na dużej sali gimnastycznej
  • przejście z wychowawcami do klas na spotkania klasowe, rozdanie świadectw
  • odebranie dzieci ze szkoły przez rodziców/opiekunów od wychowawców, świetlica szkolna będzie nieczynna

KLASY 4-8

  • 10.45 – uroczysta akademia na dużej sali gimnastycznej
  • przejście z wychowawcami do klas na spotkania klasowe, rozdanie świadectw
  • zakończenie uroczystości, opuszczenie szkoły przez uczniów
Komentarze są wyłączone
ZSP 16
Skip to content