Пані та Панове,

Повідомляємо всім, хто приїжджає з України, що шкільно-дошкільний комплекс №16 готовий надати будь-яку допомогу: ми приймаємо дітей до початкової школи №109 та дитячого садочка №30, виступаємо посередником в контактах з нотаріальною конторою, яка надає вам безкоштовну підтримку, а наші працівники допоможуть будь-якими порадами, якщо ви почуваєтеся розгубленими. Ми відкриті для всіх ваших потреб.

Szanowni Państwo

Informujemy wszystkich Państwa przybywających z Ukrainy, że Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 jest otwarty na wszelkie formy pomocy dla Państwa. Przyjmujemy dzieci do Szkoły Podstawowej nr 109 i Samorządowego Przedszkola nr 30, pośredniczymy w kontaktach z kancelarią notarialną, która służy dla Państwa nieodpłatnym wsparciem, nasi pracownicy udzielają wszelkich porad, jeśli czują się Państwo zagubieni, jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby.

Informujemy, że w chwili obecnej jesteśmy gotowi na przyjęcie następującej liczby dzieci:

Інформуємо, що на даний момент ми готові прийняти таку кількість дітей:

Placówka/ Заклад Liczba dzieci/ Кількість дітей
Samorządowe Przedszkole nr 30:

Дитячий садок місцевого самоврядування № 30:

Szkoła Podstawowa nr 109:

Початкова школа № 109:

Klasy/класи 1 29