ZEBRANIE Z RODZICAMI – 28.03.2023R.

KIERMASZ

Szanowni Państwo

Informujemy, że zgodnie z Kalendarzem roku szkolnego w dniu 28.03.2023r. odbędzie się zebranie z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej nr 109, zgodnie z harmonogramem zamieszczonym poniżej.

Informujemy też, że w dniu zebrania zaplanowane zostało, w porozumieniu z Radą Rodziców, otwarcie kiermaszu wielkanocnego, który będzie trwał do 30 marca. Poszczególne klasy swoje stoiska wystawią w przyziemiu – wejście od strony ul. Siewnej. Będą one dostępne 29 i 30 marca w godz. od 7.30 do 14.00. Zapraszamy Państwa, w imieniu całej społeczności szkolnej, do odwiedzania stoisk. Dołączamy też do prośby, skierowanej do Państwa przez Radę Rodziców, o włączenie się Państwa w pomoc przy obsłudze kiermaszu i przy czynnościach organizacyjnych.

 

HARMONOGRAM ZEBRAŃ Z RODZICAMI

Komentarze są wyłączone
ZSP 16
Skip to content